Допоможіть Україні!

Ви можете допомогти, де б ви не знаходилися

Save Ukraine – #StopWar

24 лютого 2022 року Росія підступно напала на Україну. І на нашу рідну землю прийшла війна…

Окупанти знищують наші міста та села, вбивають наших громадян, вивозять наших дітей. Десятки міст вже стерто з лиця України. Мільйони українців, котрі жили в мирі, розбудовували свою країну, створювали сім’ї, виховували дітей, мріяли про щасливе майбутнє водночас втратили все. Мільйони наших співвітчизників втратили свої домівки, рідних, друзів – вони втратили все! Вони вимушені були втікати від смерті, яку несе “російський мир”, бо вони не хочуть у ньому “мирі” жити.

Сотні тисяч жінок та дітей вимушені були покинути рідну країну, щоб зберегти себе і мати шанс повернутися після нашої Перемоги! Сотні тисяч чоловіків стали на захист своєї Батьківщини, кожної хвилини ризикують своїм життям, але знищують ворога.

Подивіться як виглядають зараз колись квітучі куточки України, як виживають наші люди, відчуйте те лихо, що прийшло на нашу землю.

У цей скрутний час ми не можемо стояти осторонь! Як і тисячі наших братів та сестер, які стали волонтерами і допомагають кожному, хто опинився у скрутному становищі, ми намагаємося зберегти та створити нові робочі місця, допомагаємо нашим співвітчизникам з Донецької та Харківської областей, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Ми боремося за мир, за добро, за наше майбутнє, бо ми – мирна нація! І ми переможемо!

Ми закликаємо вас допомогти Україні та українцям! 

Чим ми допомагаємо

Усі зібрані кошти будуть витрачені на допомогу вимушеним переселенцям, на забезпечення їх речами першої необхідності, продуктами, ліками, одягом та на створення умов для працевлаштування
Продукти харчування
Одяг та взуття
Дитячі товари
Ліки

Працевлаштування

Організація курсів з крою та шиття для всіх бажаючих, де переселенці зможуть навчитися шити одяг, створювати викрійки та моделювати їх, шити на машинці. А також дамо можливість отримати нову професію, яка може стати в найближчому майбутньому чудовим стартом для бізнесу після закінчення війни.

Робимо нашу армію непереможною!

Для потреб ЗСУ ми шиємо тактичне спорядження, розвантаження та бронежилети. Ви можете допомогти зробити нашу армію дійсно куленепробивною!

+380 50 959 87 78

м. Київ, вул. Хрещатик, 20-22 Магазин ROZETKA, 2 поверх, біля зони сервісу, (приміщення Головпоштамту)

Час роботи з 10:00 до 19:00

myatelier.ua@gmail.com